פינוי דירה

פינוי דירה – לעבור בניחותא

את כמות האנשים שרוכשים דירה ונשארים בה כל ימי חייהם אפשר לספור על כף יד אחת. מציאות החיים המשתנה של ימינו, יחד עם האופי האנושי המחפש שינויים וחידושים לעיתים תכופות, מביאים את מרביתנו לנדוד בין בתים ודירות מספר פעמים במהלך חיינו, מה שמצריך פנייה אל חברה המספקת שירותי פינוי דירה מקצועיים.

בשביל מה צריך שירותי פינוי דירה?

כפי שבוודאי כבר גיליתם, מעבר בין דירות עשוי להיות תהליך פשוט ועלול להיות תהליך ארוך, מסובך ומייגע אם לא יודעים כיצד לפנות את הדירה בצורה נכונה. מיון מסודר, אריזה מהירה ואף שלבי ההובלה עצמם- כל אלה מצריכים דקדקנות ומקצועיות לשמה על מנת שתכולת הדירה תגיע בשלום למקום יעדה הבא.

כיצד בוחרים חברת פינוי דירות?

עשרות חברות פינוי דירות ישנן בישראל, אך ביניהן מסתתרות כמה שעלולות להסב לכם הרבה כאב ראש.

כי כשהבטחות נשארות באוויר, והיחס לחפצים יקרים מזלזל ופוגע, התוצאה הסופית עלולה להפוך לבלגן אחד שלם. לכן חשוב להתייעץ עם חברים או בני משפחה שעברו את התהליך ויוכלו להמליץ לכם את מי לקחת או ממי להימנע.

מבחינתכם האישית, ודאו כי ההסכם המנוסח עם החברה הפוטנציאלית ברור ולא מותיר מקום לשטחים אפורים. ודאו כי יש מענה כתוב לכל מקרה של תקלה / איחור / שינוי מועד / אובדן ושבר וכדומה. אל תסתפקו בהצהרות מילוליות או הבטחות למיניהן, בכל הקשור בתהליכי פינוי דירה, הכל חייב להיות כתוב וחתום.

פינוי דירה
פינוי דירה

פינוי דירה – קצת פרטים טכניים

תהליך פינוי דירה נפתח בהגעת איש מקצוע למקום על מנת להעריך את מאפייני העבודה (כמה עובדים להביא), זמן העבודה הצפוי, להעניק לכם חומרי עטיפה ואריזה בהתאם לצורך, ולהיערך לקשיים היכולים להתעורר (חניה, מעלית קטנה, חדר מדרגות צר, מזג האוויר גשום ועוד).

פינוי דירות בגודל סטנדרטי עם כמות רהיטים וציוד הגיונית אמור לקחת בין שעתיים לארבע שעות.

לרוב התמחור אינו קשור ישירות לזמן העבודה, אלא נקבע מראש בהתאם לגודל הפינוי.

מחיר פינוי דירה ממוצעת נע על הציר שבין 700 ל-1000 ₪, אם כי סטיית התקן רחבה ועלולה להקפיץ את המחיר (כמו במצבים של צורך בשימוש במנוף).

חשוב להדגיש בפני המפנים מה הולך לאן ולוודא שאת הפסולת הם זורקים באתר מורשה ולא בחצר של השכנים… שיהיה לכם פינוי דירה ומעבר נעימים.

ניקיון דירה לפני איכלוס

ניקיון דירה לפני איכלוסאמנם אנו נכנסים לדירה בה גרו לפנינו, אך מומלץ לבצע ניקיון יסודי טרם הכניסה לבית


עוברים לבית נקי ומסודר – חשיבות ניקיון דירה לפני איכלוס

עוברים לבית נקי ומסודר - חשיבות ניקיון דירה לפני איכלוסמעבר דירה הוא תהליך ארוך ומפרך אך עם תכנון נכון, נוכל להיכנס לבית נקי ונעים עם מינימום מאמץ. כל מה שרציתם לדעת על ניקיון דירה לפני איכלוס


ניקיון דירה לפני איכלוס

ניקיון דירה לפני איכלוסאמנם אנו נכנסים לדירה בה גרו לפנינו, אך מומלץ לבצע ניקיון יסודי טרם הכניסה לבית


עוברים דירה? שיפצתם? הוספתם חדר? ניקיון דירה אחרי שיפוץ

עוברים דירה? שיפצתם? הוספתם חדר? ניקיון דירה אחרי שיפוץמעבר דירה הוא תהליך ארוך וגדוש שלבים. כאשר כל שלב מאתגר מפני עצמו. אך השלב בו יש לכם את היכולת להתפנק הוא שלב הניקיון. ניקיון דירה אחרי שיפוץ ולפני מעבר ואיכלוס.


ניקיון דירה אחרי שיפוץ

ניקיון דירה אחרי שיפוץניקיון דירה אחרי שיפוץ רק נראית כמו משימה פשוטה. כדאי להיות ערוכים ומוכנים למצפה לנו.


מעבר דירה- ארגזים של סבלנות

מעבר דירה- ארגזים של סבלנותמעבר דירה הינו מעבר משמעותי ומורכב, אשר דורש הסתגלות והיערכות מקדימה. ככל שנקדים להתחיל ולצאת לדרך, ל נגלה כי העבודה קלה יותר. במאמר זה יוצגו דרכי אריזה ויעילות למעבר דירה.


מה יכול להיות חשוב בבחירת חברת הובלות?

מה יכול להיות חשוב בבחירת חברת הובלות?אנחנו נגלה לכם כמה דגשים רציניים בנושא הובלות דירות ומשרדים בצפון, מרכז ודרום ארצנו. מה זכאי לתשומת ליבכם ומה לא חייב לעניין אתכם.


ניקיון בתים חדשים

ניקיון בתים חדשיםניקיון בתים חדשים בצורה מקצועית יניח לנו ליהנות מסיום שלב הבניה אל תוך הבית החדש שהוא נקי ומבריק.


עוברים לדירה חדשה? מזל טוב. קדימה לניקיון..

עוברים לדירה חדשה? מזל טוב. קדימה לניקיון..מעבר דירה עטוף בשמחה ובהתרגשות עד שאנו נוטים להתעלם מחובותינו הבסיסיות כמו ניקיון הדירה לפני המעבר ופריקת הקרטונים.

 


הובלות קטנות

הובלות קטנותאם רכשתם פריט ריהוט חדש או יד שניה, כמו ארון, ספה, פסנתר, מיטה וכדומה

סגירת תפריט